top of page

jak probíhá spolupráce s námi?

snadno

rychle

bez betonu

Pokud stavíte s některou z našich partnerských firem, se zemními vruty nebudete mít téměř žádnou starost, protože většinu náležitostí si dojednáme s dodavatelem vaší stavby. Nebudete tedy zatíženi přeposíláním materiálů jako jsou situační výkresy, půdorysy, návrhy základového roštu atd., všechno si vyřídíme sami, od vás potřebujeme pouze zpřístupnění pozemku k zemní tahové zkoušce a následně k samotné instalaci.

 

Pokud jste individuálním investorem a sami jste se rozhodli pro založení vaší stavby na zemních vrutech, obraťte se na nás. Během trvání zakázky budeme v kontaktu přes telefon nebo e-mail a probereme spolu jednotlivé kroky a ideální řešení ke spokojenosti všech.

 

Jelikož je zakládání na zemních vrutech poměrně novou technologií, která ještě nezakořenila v obecném povědomí českých a slovenských stavebníků, v následujících bodech vám nastíníme průběh zakázky od prvního kontaktu až k zavrtaným základům.

 

1.    Zavolejte nebo napište nám. 

Probereme s vámi váš stavební záměr. Zašlete nám projekt, popřípadě studii, místo stavby a další podklady, na kterých se domluvíme. Na základě těchto informací budeme schopni vytvořit hrubý cenový návrh.

 

2.    Provedeme zemní tahovou zkoušku.    

Na vašem pozemku v místě stavby provedeme test, po němž budeme znát únosnost půdy a možné zatížení zemních vrutů.  Během několika dní vytvoříme protokol o výsledku testu.

 

3.    Navrhneme počet vrutů.

Na základě tohoto protokolu navrhneme pilotové pole, tj. počet a rozmístění vrutů pod domem. A protože známe všechny náležitosti, sdělíme vám již konkrétní cenovou nabídku.

 

4.    Vruty nainstalujeme.

Po odsouhlasení cenové nabídky domluvíme termín instalace. Ta běžně zabere pouze jeden pracovní den.

5.     Sítě a zemní práce.

Všechny výkopy pro sítě se provádějí až po instalaci zemních vrutů. Jakékoli zásahy do pozemku, jeho srovnání apod. konzultujte s námi, ušetříte si nervy i peníze. 

6.     Okamžitě zatižitelné.

 Bezprostředně po instalaci vrutů můžou nastoupit tesaři, nebo přijet kamion s modulovým domem. 

56877156_1252066724959600_5389346476511985664_o_edited.jpg

POUŽÍVÁME CERTIFIKOVANÉ VRUTY 

České zemní vruty BAYOS i německé vruty KRINNER mají potřebné atesty a certifikáty pro zakládání staveb v ČR. Vruty jsou staticky testovány na tlakovou, tahovou i boční zátěž, můžeme přesně spočítat, kolik a jakých vrutů

váš projekt vyžaduje. U větších staveb je nutností statický výpočet a zemní test únosnosti půdy.

bottom of page